Teamet er nøje udvalgt. Præcis som råvarerne.

Bag hvert produkt og smag står et omhyggeligt udvalgt team med hjertet på rette sted, som alle brænder for at fortsætte med at placere Orientens bedste bageriprodukter på dit bord. Vi ser os selv som åbne individer med store personligheder og forskellige baggrunde og færdigheder – som alle arbejder hen imod det samme mål. En af de ting, vi deler, er kreativitet og lidenskab for vores bageri og brødkultur. Vi vil skabe nye, spændende madoplevelser og have det sjovt sammen, mens vi arbejder. Vi skaber og bager mulighedens brød sammen!

Berit Bergström
Quality and Food Safety Manager
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 772
E-mail: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Phone: (+46) 31 - 30 34 775
E-mail: elias@liba.se
Hicham Batlouni
Sales Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 773
E-mail: hicham@liba.se
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Phone: (+46) 31 - 30 34 771
E-mail: nasif@liba.se
Nour Habli
Sales Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: order@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 776
E-mail: rola@liba.se
Salem Fadel
Co-Founder & Machine Manager
Phone: (+46) 31 - 30 34 774
E-mail: salem@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Phone: 031-43 45 80 (växel)
E-mail: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Phone: (+46) 31-303 47 01
E-mail: thomas@liba.se
Anne Thorneus
Accountancy
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: info@liba.se
Tobias Larsson
Quality & Food Safety Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: tobias@liba.se